Asus Ekran kartı

Asus Ekran kartı Asus Laptop ve Bilgisayar ürünlerini Ekran kart çeşitleri ve modelleri servisimizde bulunmakta ve bilgisayara kısa sürelerde takılmaktadır. Ayrıca Asus teknik servisimizde Ekran kartlarının tamirleride garantili olarak yapılmaktadır.

Ekran Kartı Alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Asus Ekran kartıAsus Laptop ve Masaüstü Ekran kartları konusunda dikkat etmek gereken en önemli şey amacınızın ne olduğudur. Eğer üç boyutlu oyunlar oynamayı seviyorsanız 400 dolarlık bir ekran kartı almanız gerekecektir. Oynayacağınız oyunun türü önemlidir. Sese kesinlikle tahammül edemiyorsanız fansız pasif soğutmalı ekran kartına yönelmelisiniz. Bu şekilde ekran kartınız ne kadar çalışırsa çalışsın gürültü olmaz ve böylelikle çok daha rahat çalışabilirsiniz. Oyun oynamayacaksanız 100 dolarlık bir ekran kartı da fazlasıyla işinizi görecektir.

Asus Ekran kartları olmadan ana kartın arkasında yer alan bir çıkışla da ekrana görüntü aktarılabiliyor. Bu bilgisayarlarda oyun oynanamamaktadır. Her bilgisayarda ekran kartının olması zorunlu değildir. Ekran kartı oyuncular için önem taşıyor. Ekran kartları 50 dolar da olabilir 600 dolar civarı olabilir. Ekran kartı yüksek çözünürlükte megabyte değeri yüksek olan görüntüleri size sunacaktır. Oyunlardan alacağınız performans da artacaktır. Kartın bellek miktarı ve grafik kartının sahip olduğu özellikler oldukça önemlidir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için teknik servisimize uğramanız faydalı olacaktır.

Asus ekran kartı Ankara, Asus laptop ekran kartı, Asus bilgisayar ekran kartı, ekran kartı tamiri, Grafik kartı