Asus Laptop Fan Değişimi

Asus laptop ve bilgisayarlar için Cpu fan grubu Ankara Asus servisimizde sürekli mevcuttur. Arızalı veya kırılmış fanlar teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Performans kaybı, aşırı ısınma ve ara ara kasma gibi sorunların çözümü için bilgisayarınızın arızalanmasını beklemeden Ankara Asus teknik servisimize gelerek 30 dk içinde bakım yaptırabilirsiniz. Bu sayede bu sorunların tümünden kurtulabilirsiniz.

Asus Laptop Fan Değişimi

Laptop Bilgisayardan Değişik Sesler Geliyorsa Sebebi Ne Olabilir?

Asus Laptop ve Bilgisayarınızla çalışırken bilgisayarınızdan değişik sesler gelmeye başladıysa bu bilgisayarınız için büyük bir sorunun belirtisi olabilir. Eğer laptopunuzdan böyle bir ses geliyorsa bir şey olmaz diye bir şey demeyiniz. Çünkü ufak gibi görünebilen bu sorunlar ilerdi de bilgisayarınızda daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilir.

Asus Notebook Fan Değişimi

Asus Bilgisayarınızda böyle bir sorun olduğu zaman teknik servise gitmektense bilgisayarınızı kendiniz yapmayı tercih edebilirsiniz. Böyle bir şeyi kesinlikle yapmamalısınız. Çünkü bilgisayar parçaları çok ufak parçalardan oluştuğu ve çok hassas olduğu için yapacağınız en ufak bir hata bilgisayarınızda daha büyük bir sorun oluşmasına neden olabilmektedir.

Sizinde Asus bilgisayarınızdan böyle sesler geliyorsa hiç gecikmeden hemen servisimize uğramanız daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Ankara Asus Servisimizin bünyesinde bulunan tecrübeli ve uzman personeller, laptopunuza titizlikle bakacak ve sorununuzu hemen halledeceklerdir. Asus Laptopunuzun servisimize getirdiğiniz zaman ilk önce arıza nedenine bakılacak, daha sonra ise isteğinize göre onarılacaktır. Eğer laptopunuzun tamir edilmesini istemezseniz bunu bize bildirerek tamir edilmemesini de sağlayabilirsiniz.

Asus Notebook Fan Değişimi

Asus laptop fanından ses gelmesi durumunda olabilecek bazı nedenler şunlar olabilir:

1. Fan temizliği gerekli: Laptopunuzun fanı toz veya kirle dolabilir. Bu durumda fanı temizlemeniz gerekebilir.
2. Fan arızalı olabilir: Laptopunuzun fanı arızalı olabilir ve değiştirilmesi gerekebilir.
3. Hava akımı sıkıntısı: Laptopunuzun hava giriş ve çıkışı tıkanık olabilir. Bu durumda, hava giriş ve çıkışlarını temizlemeniz gerekebilir.
4. Laptopun çok sıcak: Laptopunuzun ısısı çok yüksek olabilir ve fanın çalışmasını arttırmak için çalışması gerekebilir.
5. Ürün yazılımından kaynaklı sorunlar: Laptopunuzun yazılımı güncel değil olabilir veya bir hata içerebilir. Bu durumda, güncellemeleri yüklemeniz veya ürün yazılımını sıfırlamanız gerekebilir.